پرسشهای متداول

پرسشهای مربوط به فروش و ارسال کتاب

فرایند خرید و ارسال کتاب به چه صورت میباشد ؟

کتابها در بخش ها و گروه های مختلف دسته بندی شده اند و با کلیک کردن روی عنوان کتاب میتوانید اطلاعات مربوط به کتاب را ملاحظه نموده سپس روی افزودن به سبد خرید کلیک نموده و اطلاعات تماس و آدرس پستی خود را وارد نمایید.  پس از پرداخت آنلاین همکاران ما مراحل ارسال را انجام خواهند داد .

روش های ارسال به چه صورت میباشد ؟

کتابهای بصورت پستی ( سفارشی و پیشتاز ) و همچنین برای ساکنین تهران بصورت پیک موتوری هم قابل ارسال میباشد. هنگام خرید آنلاین نوع ارسال را انتخاب نمایید و توضیحات هریک را میتونید ملاحظه نمایید .

پرسشهای مربوط آموزش های مجازی ( آفلاین )

توضیحات کامل در خصوص آموزش های مجازی آفلاین

این نوع آموزش های بصورت حرفه ای در استودیو مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران تولید شده است . شما با خرید دوره آموزشی میتوانید با کد کاربری و کلمه عبور که توسط تیم پشتیبانی برای شما ایمیل میشود وارد سامانه آموزش مجازی به آدرس irlms.ir  میشوید . پس از ورود به پنل کاربری میتوانید دوره های آموزشی را در قالب اسکورم های تقسیم بندی شده مشاهده نمایید . پس از گذراندن دوره آموزشی آزمون آنلاین برای شما فعال خواهد شد . پس از قبولی در آزمون گواهی نامه برای شما صادر و ارسال خواهد شد .

برای مشاهده دوره آموزشی آفلاین مجازی به چه سایتی باید مراجعه کنم ؟

پس از خرید دوره آموزشی همکاران ما برای شما اکانت ورود به سامانه آموزش مجازی را ایجاد کرده و به ایمیل شما ارسال میکنند . سایت رسمی سامانه آموزش های مجازی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران  www.irlms.ir  میباشد در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور با شماره تلفن 02188310113 الی 19 داخلی 234 تماس حاصل فرمایید

مدت زمان دسترسی به آموزش و آزمون چه مدت میباشد ؟

مدت زمان درسترسی شما به آموزش مجازی 30 تا 45 روز میباشد پس از اعلام آمادگی شما آزمون آنلاین شما فعال خواهد شد .

پرسشهای مربوط بسته های آموزش غیر حضوری

توضیحات کلی در خصوص بسته های آموزشی ( فیزیکی ) غیرحضوری

این بسته های شامل کتاب جزوه و سی دی های تصویری مدرس میباشد که فراگیران پس از خرید این بسته های آموزشی پکیج کامل را از طریق پست دریافت کرده و دوره آموزشی را مطالعه مینمایند . روی این پکیج ها کد های کاربری و کلمه عبور جهت ورود به پنل آزمون آنلاین قرار دارد .

آزمون آنلاین بسته های آموزشی غیر حضوری ( فیزیکی ) به چه صورت میباشد ؟

پس از اعلام آمادگی جهت ورود به آزمون وارد سایت www.tc1.ir  میشوید . روی منوی آزمون کلیک نموده و روی عنوان بسته خریداری شده کلیک مینمایید . سپس کد کاربری و کلمه عبور را زده و وارد آزمون میشوید .

قوانین و مقرارات آزمون آنلاین بسته های غیر حضوری ( فیزیکی )
هنگام برگزاری آزمون اینترنت شما نباید قطع گردد
نام کاربری و کلمه عبور فقط یک بار قابل استفاده می باشد درصورت ورود به آزمون دیگر اعتبار ندارد
دقت کنید صفحه آزمون Refresh نگردد
بعد از ورود به صفحه آزمون از صفحه خارج نشوید در غیر اینصورت پایان آزمون محسوب می گردد
در صورت فعال بودن نمره منفی در آزمون پاسخ های اشتباه شامل نمره منفی می گردد درصورت عدم اطمینان از پاسخ صحیح روی گزینه بدون جواب کلیک نمایید تا نمره منفی لحاط نگردد ..( در صورت فعا بودن نمره منفی قبل از آزمون به شما اعلام می گردد .)
برخی از آزمون ها دارای فرم نظرسنجی می باشد برای تکمیل این فرم اینجا کلیک نموده و فم نظر سنجی را تکمیل نمایید .