دعوت به همکاری و ارائه خدمات نشر

انتشارات مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران با رسالت علمی و آموزشی از سال 1377 با دريافت مجوز نشر كتاب از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي فعاليت خود را آغاز نموده و تاكنون بيش از 470 عنوان كتاب منتشر نموده است.
سياست اين انتشارات بر چاپ كتاب هاي علمي وتخصصي در زمينه‌هاي: مديريت، كيفيت، آموزش و منابع انسانی، اقتصاد، بازرگاني، مالي، فني و مهندسي و با هدف پر کردن فضای خالی دانش مکتوب استوار گرديده است.
فعالیت های این انتشارات در چارچوب زیرانجام می پذیرد :

1- سرمايه گذاري مشترك در چاپ كتاب با اشخاص حقيقي و حقوقي
2- ارائه خدمات نشر به واحدهاي صنعتي و سازمان ها

الگوی مشارکت (سرمایه گذاری مشترک) در چاپ کتاب

در این روش، پس از ارائه اثر از طرف پدیدآورنده و در صورت تکمیل بودن مدارک (متن اثر – متن کتاب اصلی در صورت ترجمه بودن اثر- رزومه پدیدآورنده و فرم بررسی متون جهت چاپ)، بررسی اولیه روی اثر از جهت دارا بودن برخی شرایط شامل موارد زیر میباشد:

– جدید و کاربردی بودن
– میزان رسایی و شیوایی نگارش
– هم راستا بودن با موضوع کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات
– طیف مخاطبان و میزان بازارپسندی اثر

در صورت پذیرش اولیه، اثر در جلسه هیئت مدیره طرح و بررسی نهائی انجام و در صورت پذیرفته شدن، درصد مشارکت انتشارات و پدیدآور تعیین می گردد. نتیجه مصوبه به اطلاع پدیدآور رسیده و در صورت موافقت قرارداد مشارکت چاپ کتاب بین طرفین منعقد می گردد.
لازم به توضیح است که پس از پایان مراحل چاپ کتاب در الگوی همکاری مشارکتی، طرفین به نسبت درصد مشارکت خود در هزینه های تولید از تیراژ نهائی سهم خواهند برد.

الگوی خدمات نشر

در این روش همکاری پس از بررسی اثر از جنبه های مورد نظر این انتشارات که در الگوی مشارکت به آنها اشاره گردید، برآورد هزینه های چاپ براساس تیراژ و سایر مشخصات مورد نظر صاحب اثر محاسبه و به اطلاع خواهد رسید و در صورت موافقت، کتاب با سرمایه گذاری کامل صاحب اثر چاپ گردیده و در پایان کل تیراژ در اختیار صاحب اثر قرار خواهد گرفت.
لازم به توضیح است که مدارک مورد نظر جهت بررسی اثر همانند روش مشارکت می باشد.

پرفروشترین محصولات

خدمات مشاوره ای

مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران با برخورداري از امكانات موجود در گروههاي آموزشي، مجموعه‎اي غني از كارشناسان و متخصصين مجرب در زمينه ‎هاي مختلف را به منظور ارائه خدمات پژوهش و مشاوره‎اي به سازمانها و واحدهاي توليدي و خدماتي فراهم آورده است. بدين لحاظ مركز اين آمادگي را دارد كه طرحها و پروژه‎هاي تحقيقاتي و مشاوره‎اي را در حوزه ‎هاي ذيربط اجراء نمايد.

خدمات سمعي و بصري

واحد سمعي و بصري مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران در زمينه مستندسازي برنامه‌ها، توليد فيلم‌هاي آموزشي، برگزاری وبینار، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تهيه فيلم‌هاي مناسب و دوبله و تنظيم آنها فعاليت مي‌نمايد. این واحد در خصوص برگزاری وبینار اختصاصی، تهيه و مستندسازي تصويري فعاليت‌هاي صنعتي، برنامه‌هاي آموزشي، سمينارها آماده همکاری می باشد.

درباره انتشارات مرکز آموزش

انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با هدف تدوین و انتشار کتاب در زمینه های علوم مدیریت، کیفیت و استانداردهای بین المللی، آموزش و منابع انسانی، اقتصادی، فنی- تخصصی و علوم رایانه از سال 1377 با دریافت مجوز نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون بیش از 490 عنوان کتاب در زمینه های ذکر شده منتشر نموده است.